O nás

Úvodem bych Vám rád představil svoji firmu SN tech s.r.o., která vznikla v roce 2011 a je zaměřena na výrobu skokanských bot HOP, skokanských kombinéz, bot RUN a prodej lyžařských produktů.
SN tech s.r.o. vyrábí skokanské boty, boty RUN, tašky pro boty a helmy, skokanské kombinézy pro děti, nerezovou nájezdovou stopu a zajišťujeme pro své zákazníky skokanské vázání, skokanské lyže a vosky. Ve vývoji produktů spolupracujeme s širokým okruhem skokanů, s  trenéry i se členy servisních týmů.
V současnosti dodáváme naše produkty prakticky do všech zemí světa, kde se tento krásný sport provozuje a podporujeme několik týmů jako například Austria Nordic Combined team, Czech Nordic Combined atd. Podívejte se, jak probíhá výroba skokanských bot HOP.

Slovo o mně

Jmenuji se Stanislav Jirásek, skoku a severské kombinaci se věnuji od svých dětských začátků, což je už více než 50 let.
Po ukončení závodní činnosti jsem začal trénovat skok a severskou kombinaci v rodné vísce v Borském klubu lyžařů Machov a později i v Universitním týmu ČR v severské kombinaci.
V současné době se věnuji lyžařskému sportu v BKL Machov a u národního A týmu italských skokanů. Ve volném čase rád jezdím na kole, bruslích a lyžích a hraji golf. Od této záliby už není daleko k aktivitám firmy SN tech s.r.o., které jsem Vám představil.
Těšíme se na Váš zájem a jsme připraveni splnit Vaše náročné požadavky.

‌‌S úctou
Stanislav Jirásek
majitel firmy
SN tech s.r.o.